Soccer Rezultati Primera Division
Šta ćete pronaći na ovoj stranici?

Soccer Rezultati Primera Division: Svi sažeci mečeva fudbalske Primera Division, zajedno sa golovima, statistikama i prognozama za naredna kola Bićete iznenađeni...

Habla Castellano? Tenemos varios sitios web de futbol excelentes disponibles para usted que estan en su lengua materna. La informacion de resultados de futbol mas rapida en tu idioma se puede encontrar en https://partidoshoyuruguay.com y para esta liga aqui: https://partidoshoyuruguay.com/primera-division/ver-por-internet-en-vivo-gratis Si esta buscando una transmision en vivo de futbol oficial, visite https://rojadirectauruguay.com y aqui para esta liga: https://rojadirectauruguay.com/ver-primera-division-online-gratis Y si esta buscando las proximas transmisiones de TV de futbol, https://pirlotvuruguay.com tiene el ultimo calendario para usted y puede seguir esta liga aqui: https://pirlotvuruguay.com/ver-primera-division-online-gratis Y si estas buscando predicciones de futbol precisas, https://tarjetarojauruguay.com tiene las ultimas novedades aqui: https://tarjetarojauruguay.com/pronostico-primera-division Por ultimo, pero no menos importante, eche un vistazo a https://futbollibreuruguay.com y obtenga una buena descripcion general de todas las transmisiones de futbol aqui: https://futbollibreuruguay.com/hesgoal-primera-division
Intermediate Round - Final
Primera Division - Intermediate Round - Final
Th 28/7
0 - 1
Liverpool
Nacional
Grupe 1 ≫ Intermediate Round ≫ Round 01
Primera Division - Round 01
Fr 10/6
1 - 1
Rentistas
Deportivo Maldonado
Primera Division - Round 01
Su 12/6
1 - 0
Wanderers
Liverpool
Primera Division - Round 01
Su 12/6
1 - 2
Peñarol
Torque
Primera Division - Round 01
Mo 13/6
0 - 1
Fénix
Albion
Primera Division - Round 02
Sa 18/6
1 - 1
Albion
Wanderers
Primera Division - Round 02
Sa 18/6
2 - 2
Liverpool
Fénix
Primera Division - Round 02
Su 19/6
3 - 1
Torque
Rentistas
Primera Division - Round 02
Su 19/6
1 - 3
Deportivo Maldonado
Peñarol
Primera Division - Round 03
Sa 25/6
0 - 0
Fénix
Deportivo Maldonado
Primera Division - Round 03
Su 26/6
0 - 1
Peñarol
Liverpool
Primera Division - Round 03
Mo 27/6
0 - 1
Rentistas
Albion
Primera Division - Round 03
Tu 28/6
1 - 0
Wanderers
Torque
Primera Division - Round 04
Fr 8/7
1 - 0
Albion
Torque
Primera Division - Round 04
Sa 9/7
1 - 2
Deportivo Maldonado
Wanderers
Primera Division - Round 04
Sa 9/7
2 - 0
Liverpool
Rentistas
Primera Division - Round 04
Mo 11/7
0 - 0
Peñarol
Fénix
Primera Division - Round 05
Fr 15/7
2 - 3
Torque
Liverpool
Primera Division - Round 05
Fr 15/7
2 - 3
Albion
Deportivo Maldonado
Primera Division - Round 05
Sa 16/7
0 - 1
Rentistas
Fénix
Primera Division - Round 05
Su 17/7
3 - 3
Wanderers
Peñarol
Primera Division - Round 06
Tu 19/7
0 - 0
Liverpool
Albion
Primera Division - Round 06
Smo 20/7
1 - 1
Deportivo Maldonado
Torque
Primera Division - Round 06
Smo 20/7
1 - 0
Fénix
Wanderers
Primera Division - Round 07
Sa 23/7
3 - 1
Liverpool
Deportivo Maldonado
Primera Division - Round 07
Sa 23/7
1 - 3
Albion
Peñarol
Primera Division - Round 07
Sa 23/7
3 - 1
Wanderers
Rentistas
Primera Division - Round 07
Su 24/7
2 - 0
Torque
Fénix
Primera Division - Round 06
Smo 27/7
2 - 0
Peñarol
Rentistas
Grupe 2 ≫ Intermediate Round ≫ Round 01
Primera Division - Round 01
Fr 10/6
3 - 0
River Plate
Cerrito
Primera Division - Round 01
Su 12/6
1 - 1
Danubio
Cerro Largo
Primera Division - Round 01
Tu 14/6
0 - 1
Defensor Sporting
Nacional
Primera Division - Round 01
Tu 14/6
0 - 0
Plaza Colonia
Boston River
Primera Division - Round 02
Sa 18/6
3 - 0
Nacional
River Plate
Primera Division - Round 02
Mo 20/6
1 - 2
Cerrito
Defensor Sporting
Primera Division - Round 02
Mo 20/6
2 - 0
Boston River
Danubio
Primera Division - Round 02
Mo 20/6
1 - 0
Cerro Largo
Plaza Colonia
Primera Division - Round 03
Sa 25/6
0 - 1
Danubio
Nacional
Primera Division - Round 03
Sa 25/6
1 - 0
Defensor Sporting
Cerro Largo
Primera Division - Round 03
Su 26/6
0 - 1
River Plate
Boston River
Primera Division - Round 03
Su 26/6
3 - 0
Plaza Colonia
Cerrito
Primera Division - Round 04
Su 10/7
3 - 1
Nacional
Plaza Colonia
Primera Division - Round 04
Su 10/7
1 - 3
Danubio
River Plate
Primera Division - Round 04
Su 10/7
2 - 3
Boston River
Defensor Sporting
Primera Division - Round 04
Tu 12/7
0 - 2
Cerrito
Cerro Largo
Primera Division - Round 05
Sa 16/7
0 - 0
Plaza Colonia
River Plate
Primera Division - Round 05
Sa 16/7
1 - 0
Boston River
Cerrito
Primera Division - Round 05
Su 17/7
0 - 0
Cerro Largo
Nacional
Primera Division - Round 05
Su 17/7
2 - 1
Defensor Sporting
Danubio
Primera Division - Round 06
Smo 20/7
2 - 0
Boston River
Cerro Largo
Primera Division - Round 06
Th 21/7
2 - 0
Danubio
Plaza Colonia
Primera Division - Round 06
Th 21/7
1 - 1
River Plate
Defensor Sporting
Primera Division - Round 06
Fr 22/7
5 - 0
Nacional
Cerrito
Primera Division - Round 07
Su 24/7
1 - 2
Defensor Sporting
Plaza Colonia
Primera Division - Round 07
Su 24/7
2 - 0
Nacional
Boston River
Primera Division - Round 07
Mo 25/7
0 - 1
Cerrito
Danubio
Primera Division - Round 07
Mo 25/7
0 - 0
Cerro Largo
River Plate
Championship - Semi-finals
Primera Division - Championship - Semi-finals
Su 30/10
1 - 4
Liverpool
Nacional
Klausura ≫ Round 01
Primera Division - Round 01
Sa 30/7
2 - 4
Rentistas
Albion
Primera Division - Round 01
Sa 30/7
1 - 1
Plaza Colonia (12)
Boston River (2)
Primera Division - Round 01
Su 31/7
2 - 1
Deportivo Maldonado (8)
Nacional (11)
Primera Division - Round 01
Su 31/7
0 - 0
Danubio (7)
Cerrito (5)
Primera Division - Round 01
Su 31/7
1 - 2
Cerro Largo (7)
Torque (13)
Primera Division - Round 01
Su 31/7
1 - 2
Wanderers (13)
River Plate (12)
Primera Division - Round 01
Mo 1/8
1 - 3
Liverpool (11)
Defensor Sporting (9)
Primera Division - Round 01
Tu 2/8
0 - 1
Peñarol (11)
Fénix (10)
Klausura ≫ Round 02
Primera Division - Round 02
Sa 6/8
3 - 0
Nacional (12)
Rentistas (15)
Primera Division - Round 02
Sa 6/8
2 - 0
River Plate (5)
Plaza Colonia (9)
Primera Division - Round 02
Sa 6/8
1 - 1
Cerro Largo (12)
Wanderers (13)
Primera Division - Round 02
Su 7/8
0 - 3
Cerrito (9)
Boston River (8)
Primera Division - Round 02
Su 7/8
1 - 0
Fénix (8)
Torque (7)
Primera Division - Round 02
Su 7/8
0 - 0
Danubio (9)
Deportivo Maldonado (7)
Primera Division - Round 02
Su 7/8
2 - 3
Defensor Sporting (7)
Peñarol (14)
Primera Division - Round 02
Mo 8/8
1 - 1
Albion (5)
Liverpool (15)
Klausura ≫ Round 03
Primera Division - Round 03
Th 11/8
2 - 1
Deportivo Maldonado (5)
Cerrito (15)
Primera Division - Round 03
Fr 12/8
2 - 1
Wanderers (12)
Fénix (3)
Primera Division - Round 03
Fr 12/8
1 - 2
Boston River (4)
River Plate (2)
Primera Division - Round 03
Sa 13/8
2 - 0
Plaza Colonia (14)
Cerro Largo (12)
Primera Division - Round 03
Sa 13/8
0 - 1
Rentistas (16)
Danubio (12)
Primera Division - Round 03
Sa 13/8
2 - 0
Peñarol (11)
Albion (5)
Primera Division - Round 03
Su 14/8
0 - 2
Torque (12)
Defensor Sporting (11)
Primera Division - Round 03
Su 14/8
0 - 1
Liverpool (13)
Nacional (11)
Klausura ≫ Round 06
Primera Division - Round 06
Fr 19/8
3 - 2
Danubio (7)
Torque (12)
Primera Division - Round 06
Sa 20/8
0 - 0
Cerrito (15)
Cerro Largo (13)
Primera Division - Round 06
Sa 20/8
0 - 2
Rentistas (16)
Liverpool (15)
Primera Division - Round 06
Sa 20/8
1 - 2
Fénix (7)
River Plate (1)
Primera Division - Round 06
Sa 20/8
2 - 0
Nacional (5)
Wanderers (10)
Primera Division - Round 06
Su 21/8
0 - 1
Defensor Sporting (5)
Boston River (8)
Primera Division - Round 06
Mo 22/8
1 - 0
Albion (9)
Plaza Colonia (10)
Primera Division - Round 06
Tu 23/8
1 - 1
Deportivo Maldonado (5)
Peñarol (8)
Klausura ≫ Round 05
Primera Division - Round 05
Sa 27/8
1 - 1
Boston River (5)
Fénix (9)
Primera Division - Round 05
Sa 27/8
0 - 0
Wanderers (12)
Albion (7)
Primera Division - Round 05
Sa 27/8
3 - 0
Rentistas (16)
Cerrito (15)
Primera Division - Round 05
Sa 27/8
0 - 3
Torque (13)
Nacional (2)
Primera Division - Round 05
Su 28/8
1 - 1
Liverpool (11)
Deportivo Maldonado (4)
Primera Division - Round 05
Su 28/8
0 - 1
Plaza Colonia (12)
Defensor Sporting (9)
Primera Division - Round 05
Su 28/8
1 - 1
Peñarol (8)
Danubio (6)
Primera Division - Round 05
Mo 29/8
0 - 5
Cerro Largo (15)
River Plate (2)
Klausura ≫ Round 04
Primera Division - Round 04
Fr 2/9
2 - 1
Deportivo Maldonado (4)
Rentistas (13)
Primera Division - Round 04
Sa 3/9
1 - 0
Albion (8)
Torque (14)
Primera Division - Round 04
Sa 3/9
1 - 1
Danubio (6)
Liverpool (10)
Primera Division - Round 04
Sa 3/9
1 - 0
Defensor Sporting (6)
Wanderers (11)
Primera Division - Round 04
Su 4/9
3 - 1
Nacional (2)
Peñarol (8)
Primera Division - Round 04
Su 4/9
1 - 1
Cerro Largo (16)
Boston River (7)
Primera Division - Round 04
Mo 5/9
1 - 5
Cerrito (16)
River Plate (2)
Primera Division - Round 04
Mo 5/9
0 - 1
Fénix (9)
Plaza Colonia (12)
Klausura ≫ Round 07
Primera Division - Round 07
Fr 9/9
3 - 0
Liverpool (11)
Cerrito (16)
Primera Division - Round 07
Fr 9/9
3 - 3
Torque (14)
Deportivo Maldonado (4)
Primera Division - Round 07
Sa 10/9
0 - 3
Wanderers (12)
Danubio (6)
Primera Division - Round 07
Sa 10/9
1 - 0
Boston River (7)
Albion (6)
Primera Division - Round 07
Sa 10/9
1 - 3
Plaza Colonia (11)
Nacional (2)
Primera Division - Round 07
Su 11/9
0 - 1
River Plate (1)
Defensor Sporting (6)
Primera Division - Round 07
Su 11/9
1 - 0
Cerro Largo (15)
Fénix (10)
Primera Division - Round 07
Su 11/9
2 - 2
Peñarol (9)
Rentistas (15)
Klausura ≫ Round 08
Primera Division - Round 08
Tu 13/9
1 - 1
Danubio (4)
Plaza Colonia (11)
Primera Division - Round 08
Tu 13/9
1 - 0
Deportivo Maldonado (5)
Wanderers (13)
Primera Division - Round 08
Smo 14/9
3 - 0
Rentistas (14)
Torque (15)
Primera Division - Round 08
Smo 14/9
0 - 2
Albion (7)
River Plate (1)
Primera Division - Round 08
Th 15/9
1 - 0
Nacional (2)
Boston River (6)
Primera Division - Round 08
Th 15/9
0 - 2
Cerrito (16)
Fénix (11)
Primera Division - Round 08
Th 15/9
0 - 1
Liverpool (9)
Peñarol (10)
Primera Division - Round 08
Fr 16/9
0 - 1
Defensor Sporting (4)
Cerro Largo (13)
Klausura ≫ Round 09
Primera Division - Round 09
Sa 17/9
0 - 1
Plaza Colonia (12)
Deportivo Maldonado (3)
Primera Division - Round 09
Sa 17/9
1 - 1
River Plate (1)
Nacional (2)
Primera Division - Round 09
Su 18/9
1 - 0
Wanderers (14)
Rentistas (13)
Primera Division - Round 09
Su 18/9
1 - 2
Cerro Largo (11)
Albion (8)
Primera Division - Round 09
Mo 19/9
3 - 1
Peñarol (8)
Cerrito (16)
Primera Division - Round 09
Mo 19/9
0 - 1
Boston River (8)
Danubio (6)
Primera Division - Round 09
Tu 20/9
0 - 2
Torque (15)
Liverpool (10)
Primera Division - Round 09
Tu 20/9
0 - 0
Fénix (10)
Defensor Sporting (5)
Klausura ≫ Round 10
Primera Division - Round 10
Sa 24/9
2 - 1
Deportivo Maldonado (3)
Boston River (9)
Primera Division - Round 10
Sa 24/9
1 - 1
Liverpool (8)
Wanderers (13)
Primera Division - Round 10
Sa 24/9
3 - 0
Danubio (4)
River Plate (1)
Primera Division - Round 10
Su 25/9
0 - 1
Peñarol (6)
Torque (15)
Primera Division - Round 10
Su 25/9
0 - 1
Rentistas (14)
Plaza Colonia (13)
Primera Division - Round 10
Su 25/9
1 - 1
Nacional (1)
Cerro Largo (13)
Primera Division - Round 10
Mo 26/9
1 - 2
Cerrito (16)
Defensor Sporting (5)
Primera Division - Round 10
Mo 26/9
1 - 1
Albion (7)
Fénix (10)
Klausura ≫ Round 11
Primera Division - Round 11
Fr 30/9
1 - 0
Cerro Largo (12)
Danubio (4)
Primera Division - Round 11
Sa 1/10
1 - 3
Plaza Colonia (12)
Liverpool (8)
Primera Division - Round 11
Sa 1/10
0 - 1
Torque (15)
Cerrito (16)
Primera Division - Round 11
Sa 1/10
1 - 1
Fénix (11)
Nacional (1)
Primera Division - Round 11
Su 2/10
2 - 0
Defensor Sporting (5)
Albion (8)
Primera Division - Round 11
Su 2/10
0 - 0
River Plate (2)
Deportivo Maldonado (4)
Primera Division - Round 11
Su 2/10
3 - 0
Boston River (11)
Rentistas (14)
Primera Division - Round 11
Mo 3/10
0 - 2
Wanderers (13)
Peñarol (8)
Klausura ≫ Round 12
Primera Division - Round 12
Fr 7/10
0 - 1
Deportivo Maldonado (3)
Cerro Largo (11)
Primera Division - Round 12
Sa 8/10
0 - 0
Cerrito (16)
Albion (10)
Primera Division - Round 12
Sa 8/10
0 - 5
Rentistas (14)
River Plate (2)
Primera Division - Round 12
Sa 8/10
1 - 1
Danubio (5)
Fénix (11)
Primera Division - Round 12
Su 9/10
1 - 1
Nacional (2)
Defensor Sporting (4)
Primera Division - Round 12
Su 9/10
1 - 0
Torque (14)
Wanderers (13)
Primera Division - Round 12
Su 9/10
3 - 2
Liverpool (7)
Boston River (10)
Primera Division - Round 12
Mo 10/10
0 - 1
Peñarol (7)
Plaza Colonia (12)
Klausura ≫ Round 13
Primera Division - Round 13
Tu 11/10
0 - 1
Fénix (11)
Deportivo Maldonado (4)
Primera Division - Round 13
Tu 11/10
2 - 1
Cerro Largo (9)
Rentistas (15)
Primera Division - Round 13
Smo 12/10
0 - 2
Plaza Colonia (12)
Torque (13)
Primera Division - Round 13
Th 13/10
2 - 1
Boston River (10)
Peñarol (8)
Primera Division - Round 13
Th 13/10
1 - 1
Defensor Sporting (4)
Danubio (5)
Primera Division - Round 13
Th 13/10
0 - 1
River Plate (1)
Liverpool (6)
Primera Division - Round 13
Fr 14/10
0 - 1
Albion (10)
Nacional (3)
Primera Division - Round 13
Fr 14/10
2 - 1
Wanderers (14)
Cerrito (16)
Klausura ≫ Round 14
Primera Division - Round 14
Sa 15/10
1 - 3
Rentistas (15)
Fénix (11)
Primera Division - Round 14
Sa 15/10
0 - 0
Deportivo Maldonado (3)
Defensor Sporting (4)
Primera Division - Round 14
Su 16/10
1 - 0
Liverpool (6)
Cerro Largo (7)
Primera Division - Round 14
Su 16/10
3 - 0
Danubio (6)
Albion (11)
Primera Division - Round 14
Su 16/10
1 - 1
Peñarol (9)
River Plate (3)
Primera Division - Round 14
Mo 17/10
0 - 2
Torque (13)
Boston River (9)
Primera Division - Round 14
Mo 17/10
2 - 1
Wanderers (14)
Plaza Colonia (12)
Primera Division - Round 14
Tu 18/10
1 - 2
Cerrito (16)
Nacional (1)
Klausura ≫ Round 15
Primera Division - Round 15
Fr 21/10
2 - 1
River Plate (2)
Torque (14)
Primera Division - Round 15
Sa 22/10
2 - 3
Defensor Sporting (6)
Rentistas (15)
Primera Division - Round 15
Su 23/10
0 - 2
Cerro Largo (9)
Peñarol (8)
Primera Division - Round 15
Su 23/10
1 - 3
Plaza Colonia (13)
Cerrito (16)
Primera Division - Round 15
Su 23/10
0 - 3
Fénix (10)
Liverpool (5)
Primera Division - Round 15
Mo 24/10
2 - 0
Nacional (1)
Danubio (5)
Primera Division - Round 15
Mo 24/10
2 - 2
Boston River (8)
Wanderers (12)
Primera Division - Round 15
Mo 24/10
1 - 3
Albion (11)
Deportivo Maldonado (4)
Apertura ≫ Round 01
Primera Division - Round 01
Sa 5/2
1 - 1
Torque
Cerro Largo
Primera Division - Round 01
Sa 5/2
1 - 0
Fénix (9)
Peñarol (12)
Primera Division - Round 01
Sa 5/2
0 - 3
Defensor Sporting (8)
Liverpool (10)
Primera Division - Round 01
Su 6/2
3 - 5
Albion (5)
Rentistas (12)
Primera Division - Round 01
Su 6/2
0 - 0
Boston River (6)
Plaza Colonia (11)
Primera Division - Round 01
Mo 7/2
2 - 3
Nacional (11)
Deportivo Maldonado (10)
Primera Division - Round 01
Mo 7/2
1 - 1
River Plate (11)
Wanderers (12)
Primera Division - Round 01
Smo 9/2
0 - 1
Cerrito (11)
Danubio (12)
Apertura ≫ Round 02
Primera Division - Round 02
Sa 12/2
1 - 2
Torque (8)
Fénix (5)
Primera Division - Round 02
Sa 12/2
0 - 1
Plaza Colonia (10)
River Plate (7)
Primera Division - Round 02
Su 13/2
0 - 4
Rentistas (4)
Nacional (12)
Primera Division - Round 02
Su 13/2
4 - 0
Liverpool (4)
Albion (15)
Primera Division - Round 02
Su 13/2
0 - 1
Boston River (10)
Cerrito (13)
Primera Division - Round 02
Mo 14/2
0 - 1
Peñarol (14)
Defensor Sporting (15)
Primera Division - Round 02
Mo 14/2
1 - 0
Wanderers (11)
Cerro Largo (10)
Primera Division - Round 02
Tu 15/2
1 - 2
Deportivo Maldonado (6)
Danubio (7)
Apertura ≫ Round 03
Primera Division - Round 03
Sa 19/2
0 - 5
Cerro Largo (12)
Plaza Colonia (14)
Primera Division - Round 03
Sa 19/2
1 - 2
River Plate (5)
Boston River (13)
Primera Division - Round 03
Sa 19/2
1 - 3
Defensor Sporting (12)
Torque (13)
Primera Division - Round 03
Su 20/2
1 - 1
Albion (16)
Peñarol (15)
Primera Division - Round 03
Su 20/2
0 - 3
Fénix (3)
Wanderers (6)
Primera Division - Round 03
Su 20/2
0 - 1
Danubio (3)
Rentistas (12)
Primera Division - Round 03
Mo 21/2
0 - 3
Cerrito (12)
Deportivo Maldonado (11)
Primera Division - Round 03
Tu 22/2
0 - 0
Nacional (11)
Liverpool (2)
Apertura ≫ Round 04
Primera Division - Round 04
Fr 25/2
3 - 0
Boston River (11)
Cerro Largo (16)
Primera Division - Round 04
Fr 25/2
1 - 1
Plaza Colonia (8)
Fénix (7)
Primera Division - Round 04
Sa 26/2
1 - 2
Rentistas (7)
Deportivo Maldonado (5)
Primera Division - Round 04
Sa 26/2
0 - 1
Liverpool (2)
Danubio (6)
Primera Division - Round 04
Sa 26/2
1 - 0
Wanderers (4)
Defensor Sporting (13)
Primera Division - Round 04
Su 27/2
1 - 0
Peñarol (14)
Nacional (9)
Primera Division - Round 04
Mo 28/2
3 - 1
River Plate (11)
Cerrito (13)
Primera Division - Round 04
Mo 28/2
1 - 2
Torque (11)
Albion (15)
Apertura ≫ Round 05
Primera Division - Round 05
Sa 5/3
1 - 0
Deportivo Maldonado (2)
Liverpool (4)
Primera Division - Round 05
Sa 5/3
1 - 1
River Plate (6)
Cerro Largo (16)
Primera Division - Round 05
Sa 5/3
0 - 1
Danubio (3)
Peñarol (12)
Primera Division - Round 05
Fr 11/3
2 - 1
Cerrito (14)
Rentistas (9)
Primera Division - Round 05
Sa 12/3
0 - 2
Fénix (8)
Boston River (6)
Primera Division - Round 05
Sa 12/3
0 - 0
Defensor Sporting (15)
Plaza Colonia (11)
Primera Division - Round 05
Su 13/3
1 - 1
Albion (14)
Wanderers (3)
Primera Division - Round 05
Su 13/3
1 - 1
Nacional (13)
Torque (14)
Apertura ≫ Round 06
Primera Division - Round 06
Sa 19/3
1 - 1
Peñarol (7)
Deportivo Maldonado (1)
Primera Division - Round 06
Su 20/3
1 - 1
Plaza Colonia (9)
Albion (14)
Primera Division - Round 06
Su 20/3
1 - 0
Liverpool (7)
Rentistas (10)
Primera Division - Round 06
Su 20/3
3 - 1
River Plate (6)
Fénix (9)
Primera Division - Round 06
Su 20/3
2 - 2
Wanderers (2)
Nacional (13)
Primera Division - Round 06
Mo 21/3
1 - 1
Boston River (5)
Defensor Sporting (15)
Primera Division - Round 06
Tu 22/3
1 - 1
Torque (14)
Danubio (6)
Primera Division - Round 06
Tu 22/3
1 - 0
Cerro Largo (16)
Cerrito (13)
Apertura ≫ Round 07
Primera Division - Round 07
Sa 2/4
0 - 0
Rentistas (7)
Peñarol (8)
Primera Division - Round 07
Sa 2/4
1 - 2
Albion (13)
Boston River (3)
Primera Division - Round 07
Sa 2/4
0 - 0
Danubio (6)
Wanderers (3)
Primera Division - Round 07
Sa 2/4
1 - 0
Nacional (11)
Plaza Colonia (9)
Primera Division - Round 07
Su 3/4
3 - 2
Defensor Sporting (14)
River Plate (4)
Primera Division - Round 07
Su 3/4
2 - 0
Fénix (12)
Cerro Largo (15)
Primera Division - Round 07
Su 3/4
0 - 1
Cerrito (16)
Liverpool (6)
Primera Division - Round 07
Mo 4/4
2 - 1
Deportivo Maldonado (3)
Torque (13)
Apertura ≫ Round 08
Primera Division - Round 08
Sa 9/4
0 - 0
Cerro Largo (15)
Defensor Sporting (11)
Primera Division - Round 08
Sa 9/4
2 - 1
Peñarol (10)
Liverpool (3)
Primera Division - Round 08
Sa 9/4
1 - 1
Plaza Colonia (12)
Danubio (7)
Primera Division - Round 08
Su 10/4
2 - 0
Fénix (8)
Cerrito (16)
Primera Division - Round 08
Su 10/4
4 - 1
River Plate (8)
Albion (14)
Primera Division - Round 08
Su 10/4
0 - 6
Boston River (3)
Nacional (10)
Primera Division - Round 08
Tu 12/4
0 - 1
Wanderers (5)
Deportivo Maldonado (1)
Primera Division - Round 08
Tu 12/4
2 - 0
Torque (13)
Rentistas (10)
Apertura ≫ Round 09
Primera Division - Round 09
Fr 15/4
0 - 0
Danubio (8)
Boston River (3)
Primera Division - Round 09
Sa 16/4
2 - 1
Defensor Sporting (12)
Fénix (7)
Primera Division - Round 09
Sa 16/4
2 - 0
Liverpool (4)
Torque (12)
Primera Division - Round 09
Sa 16/4
2 - 1
Albion (14)
Cerro Largo (15)
Primera Division - Round 09
Su 17/4
0 - 0
Cerrito (16)
Peñarol (9)
Primera Division - Round 09
Su 17/4
3 - 1
Deportivo Maldonado (1)
Plaza Colonia (14)
Primera Division - Round 09
Su 17/4
1 - 1
Nacional (9)
River Plate (4)
Primera Division - Round 09
Mo 18/4
1 - 3
Rentistas (11)
Wanderers (6)
Apertura ≫ Round 10
Primera Division - Round 10
Sa 23/4
0 - 2
Cerro Largo (15)
Nacional (6)
Primera Division - Round 10
Sa 23/4
0 - 0
Wanderers (4)
Liverpool (3)
Primera Division - Round 10
Sa 23/4
0 - 0
River Plate (5)
Danubio (7)
Primera Division - Round 10
Su 24/4
0 - 1
Torque (12)
Peñarol (8)
Primera Division - Round 10
Su 24/4
2 - 1
Fénix (9)
Albion (13)
Primera Division - Round 10
Su 24/4
2 - 0
Boston River (8)
Deportivo Maldonado (1)
Primera Division - Round 10
Mo 25/4
0 - 3
Plaza Colonia (14)
Rentistas (11)
Primera Division - Round 10
Tu 26/4
0 - 0
Defensor Sporting (11)
Cerrito (16)
Apertura ≫ Round 11
Primera Division - Round 11
Sa 7/5
2 - 2
Cerrito (16)
Torque (12)
Primera Division - Round 11
Sa 7/5
0 - 3
Albion (13)
Defensor Sporting (10)
Primera Division - Round 11
Sa 7/5
1 - 0
Liverpool (3)
Plaza Colonia (14)
Primera Division - Round 11
Sa 7/5
2 - 1
Deportivo Maldonado (1)
River Plate (6)
Primera Division - Round 11
Su 8/5
0 - 1
Rentistas (11)
Boston River (3)
Primera Division - Round 11
Su 8/5
2 - 0
Danubio (10)
Cerro Largo (16)
Primera Division - Round 11
Mo 9/5
1 - 0
Peñarol (8)
Wanderers (4)
Primera Division - Round 11
Tu 10/5
1 - 0
Nacional (7)
Fénix (10)
Apertura ≫ Round 12
Primera Division - Round 12
Fr 13/5
1 - 0
River Plate (8)
Rentistas (11)
Primera Division - Round 12
Sa 14/5
0 - 1
Plaza Colonia (14)
Peñarol (6)
Primera Division - Round 12
Sa 14/5
0 - 2
Defensor Sporting (9)
Nacional (5)
Primera Division - Round 12
Su 15/5
1 - 1
Wanderers (7)
Torque (12)
Primera Division - Round 12
Su 15/5
1 - 0
Cerro Largo (16)
Deportivo Maldonado (1)
Primera Division - Round 12
Su 15/5
0 - 0
Fénix (9)
Danubio (8)
Primera Division - Round 12
Su 15/5
2 - 2
Albion (13)
Cerrito (16)
Primera Division - Round 12
Mo 16/5
2 - 3
Boston River (4)
Liverpool (5)
Apertura ≫ Round 13
Primera Division - Round 13
Sa 21/5
0 - 1
Deportivo Maldonado (1)
Fénix (9)
Primera Division - Round 13
Sa 21/5
2 - 0
Rentistas (11)
Cerro Largo (14)
Primera Division - Round 13
Sa 21/5
2 - 0
Nacional (3)
Albion (13)
Primera Division - Round 13
Su 22/5
1 - 0
Peñarol (4)
Boston River (5)
Primera Division - Round 13
Su 22/5
2 - 1
Liverpool (4)
River Plate (7)
Primera Division - Round 13
Su 22/5
1 - 2
Danubio (9)
Defensor Sporting (10)
Primera Division - Round 13
Su 22/5
0 - 2
Cerrito (16)
Wanderers (9)
Primera Division - Round 13
Tu 24/5
1 - 1
Torque (12)
Plaza Colonia (15)
Apertura ≫ Round 14
Primera Division - Round 14
Fr 27/5
1 - 2
Albion (13)
Danubio (10)
Primera Division - Round 14
Sa 28/5
1 - 2
Cerro Largo (15)
Liverpool (1)
Primera Division - Round 14
Sa 28/5
3 - 1
Boston River (7)
Torque (12)
Primera Division - Round 14
Su 29/5
3 - 0
Nacional (2)
Cerrito (16)
Primera Division - Round 14
Su 29/5
1 - 0
Plaza Colonia (14)
Wanderers (6)
Primera Division - Round 14
Su 29/5
0 - 0
River Plate (9)
Peñarol (4)
Primera Division - Round 14
Su 29/5
1 - 1
Defensor Sporting (10)
Deportivo Maldonado (4)
Primera Division - Round 14
Mo 30/5
2 - 1
Fénix (10)
Rentistas (11)
Apertura ≫ Round 15
Primera Division - Round 15
Sa 4/6
0 - 0
Torque (13)
River Plate (9)
Primera Division - Round 15
Sa 4/6
0 - 1
Peñarol (4)
Cerro Largo (15)
Primera Division - Round 15
Sa 4/6
0 - 0
Deportivo Maldonado (3)
Albion (14)
Primera Division - Round 15
Sa 4/6
1 - 1
Cerrito (16)
Plaza Colonia (13)
Primera Division - Round 15
Su 5/6
1 - 0
Rentistas (11)
Defensor Sporting (10)
Primera Division - Round 15
Su 5/6
1 - 0
Liverpool (1)
Fénix (6)
Primera Division - Round 15
Su 5/6
2 - 1
Danubio (9)
Nacional (2)
Primera Division - Round 15
Mo 6/6
1 - 2
Wanderers (8)
Boston River (6)
  Primera Division ≫ 2022
Najbolji strelci
1
T. Borbas Silva
18 Ciljeve (03 11m)
T. Borbas Silva
2
Agustín Rodríguez
14 Ciljeve (05 11m)
Agustín Rodríguez
3
Thiago Vecino
14 Ciljeve (04 11m)
Thiago Vecino
4.
M. Cantera Mora
13 (04)
5.
A. Medina Silva
11 (01)
6.
M. Méndez Acosta
11 (01)
7.
A. Balboa Camacho
10 (02)
8.
E. Borges Couto
10 (02)
9.
F. Fagúndez
10 (00)
10.
J. Neris Figueredo
10 (04)
11.
R. Bentancourt Morales
9 (05)
12.
E. Gigliotti
9 (01)
13.
F. Carballo Ares
8 (02)
14.
S. Fernández Miglierina
8 (00)
15.
L. Suárez Díaz
8 (00)
16.
L. Acevedo Tabárez
7 (02)
17.
G. May Bartesaghi
7 (00)
18.
M. Ocampo Ornizún
7 (00)
19.
H. Silveira Pereira
7 (03)
20.
M. Allende Bravo
6 (02)
21.
P. Ceppelini Gatto
6 (04)
22.
A. Machado Aycaguer
6 (00)
23.
T. Palacios
6 (00)
24.
A. Sant'Anna Quintero
6 (00)
25.
D. Zabala Morales
6 (00)
26.
M. Camarda Télis
5 (00)
27.
G. Carneiro Méndez
5 (01)
28.
F. Estoyanoff Poggio
5 (02)
29.
M. Ferreira Berrondo
5 (00)
30.
S. Guerrero Martínez
5 (00)
  Primera Division ≫ 2022
Assists
1
Fabián Estoyanoff
01 Assists
Fabián Estoyanoff
2
F. Fagúndez Rosa
02 Assists
F. Fagúndez Rosa
3
Diego Manuel Hernández González
02 Assists
Diego Manuel Hernández González
2.
T. Borbas
1
3.
G. May Bartesaghi
2
4.
M. Ocampo Ornizún
2
5.
J. Lavega Colzada
1
5.
J. Rodríguez Bebanz
2
6.
S. Romero Fernández
2
7.
L. Sosa Otermin
2
8.
N. Sosa Sánchez
2
8.
G. Andrada Acosta
1
9.
J. Urretaviscaya da Luz
2
10.
M. Villa Pereira
2
11.
L. Acevedo Tabárez
1
12.
A. Alfaro
1
13.
E. Ancheta Rosa
1
14.
C. Bravo Araneda
1
15.
E. Busquets Sanguinetti
1
16.
M. Pinto
1
16.
G. Camargo Pintos
1
17.
C. Cándido Aquino
1
18.
A. Castro Giraldo
1
19.
S. Correa Parodi
1
20.
R. Cristóbal Calderón
1
21.
W. Darias Lafuente
1
21.
S. Fernández Miglierina
1
22.
N. Dibble Aristimuño
1
23.
F. Elizari Sedano
1
24.
R. Fernández Fagúndez
1
25.
R. Ferreira García
1
26.
H. Figueredo Alonzo
1
27.
C. González Taborda
1
28.
N. Guzmán
1
29.
J. Hernández Rodríguez
1
30.
P. López De León
1
  Primera Division ≫ 2022
Maltretiranje
1
Augusto Max
02 Crvena / 14 Žuta
Augusto Max
2
Ángel Rodríguez
02 Crvena / 14 Žuta
Ángel Rodríguez
3
Bryan Bentaberry
02 Crvena / 11 Žuta
Bryan Bentaberry
4.
J. Carreño Izquierdo
04/05
5.
M. Montiel González
01/15
6.
C. Pimienta Cotto
04/05
7.
H. Salaberry Marrero
02/13
8.
J. Aguirre Tabares
00/16
9.
L. de los Santos Ruiz Díaz
01/14
10.
E. Schetino Yancev
01/13
11.
G. Camargo Pintos
02/11
12.
L. Lemos Mayuncaldi
00/15
13.
A. Medina Silva
02/11
14.
V. Pereira Páez
00/15
15.
Y. Rodríguez Benítez
01/12
16.
Á. Fernández Gay
01/11
17.
M. Mancebo Clavero
02/09
18.
O. Ndong
00/14
19.
J. Varela Devotto
01/12
20.
D. Vicente Pereyra
01/12
21.
A. Acevedo Moreira
02/09
21.
S. Barán Flangini
00/01
22.
J. Acosta Díaz
01/10
23.
J. Ayala Silva
00/13
24.
C. Cándido Aquino
02/09
25.
A. Cayetano Arbelo
01/11
26.
F. Díaz
01/10
27.
M. Fracchia Moreira
01/11
28.
E. García Tellechea
01/11
29.
M. Villagrán
00/01
29.
D. Hernández González
02/07
30.
F. Kidd Álvarez
01/11

Soccer Rezultati Primera Division: Sažeci mečeva i golovi

Soccer Rezultati Primera Division: Svi sažeci mečeva fudbalske Primera Division, zajedno sa golovima, statistikama i prognozama za naredna kola Bićete iznenađeni...

O nama    Odredbe i uslovi     Kontaktirajte nas